برگول - کسب درآمد از راه نویسندگی آنلاین

برگول
کتاب آموزش گیت به زبان ساده

کتاب آموزش گیت به زبان ساده

درباره کتاب:

هدف "کتاب آموزش گیت به زبان ساده" آموزش هرچه سریع تر و آسان تر version control و GIT (گیت) است. بر خلاف کتاب های دیگر که درباره این عنوان نوشته شده برای خواندن کتاب لازم نیست که درجه بالایی از دانش علوم کامپیوتر داشته باشید یا با سورس کنترل های قبلی کار کرده باشید؛ تا از مفاهیم استفاده شده در آن سر در بیاورید.

کتاب آموزش گیت تازه کارهای برنامه نویسی، طراحان، مدیران پروژه و ... که به تازگی موقعیت شغلی خودشون رو بدست آوردن و نیازمندن تا با Git کار کنن؛ هدف قرار داده. افرادی که حرکتشون رو در راستای پیشرفت شروع کردن.

اما با وجود همه این تلاش ها و صحبت هایی که گفته شد Git و version control جزء موضوعات high technical خواهد بود. من هم نیمتونم به تنهایی تمامی این موضوعات و دانش رو برای مثل آب خوردن کنم تنها کاری که تلاش دارم انجام بدم فهمیدن آسون تر مضوعات است به طوری که هر فردی بتونه با Git آشنا بشه کمی از عملکرد های داخلی اش سر در بیاره و نهایتا امورات روزمره رو به خوبی انجام بده. برای اینکه بتونید به سطوح خیلی بالا - master - برسید حتما خوندن کتاب های دیگه و البته حرفه ای تر رو پیشنهاد می کنم.


نوشتار:

ممکنه زمان خوندن متن کتاب متوجه بشید که گاهی نوشته هام یکمی از لحن عامیانه به متن و نگارش کتابی تبدیل میشه. بهم حق بدید که نتونم همه مطالب رو از حفظ بنویسم؛ در نوشتن کتاب از متون ترجمه شده یا مطالب سایتهای مختلف دیگه هم استفاده میکنم. این میتونه به حجم مطالب و کیفیت اون کمک کنه.

برچسب ها:

گیت git سورس کنترل version control