ورود به برگول...

برای استفاده از برخی امکانات برگول می بایست عضو برگول شده و وارد حساب کاربری خود شوید. درصورتی که قبلا در برگول عضو شده اید در این بخش می توانید به راحتی وارد حساب کاربری شوید:

برگول - کسب درآمد از راه نویسندگی آنلاین

برگول

برگول همیشه در دسترس شما...

بَرگول یه محیط مجازیِ متن محوره، یعنی متن اینجا حرف اول رو میزنه؛ همه عاشق خوندن و نوشتن هستن، از داستان کوتاه و رمان گرفته تا تجربیات و اخبار روز، ما از خوندن یا نوشتن ادبی لذت میبریم اما با نوشته هایی که به ادبیات محاوره ای نزدیک تر هستن راحت تریم. برگول همیشه در دسترس شما است فقط کافیه به اینترنت دسترسی داشته باشید. با تلفن همراه، لپتاپ یا تلویزیون Smart میتونید به محتوای برگول دسترسی داشته باشید.

کتاب الکترونیکی

استفاده از تجربه دیگراناز تجربه دیگران استفاده کنید...

یکی از مهمترین اهداف برگول ترویج فرهنگ اشتراک گذاری اطلاعات و دانش به صورت رایگانه. متاسفانه محتوای تخصصی و رایگان به زبان فارسی در اینترنت بسیار بسیار کمه و افراد محدودی هستن که حاضر میشن اطلاعات و دانش خودشون رو بصورت رایگان در اختیار دیگران قرار بدهند. برگول سعی میکنه تا افراد تجربیات و دانش خود رو ترجیحا رایگان در اختیار دیگران بذارن.

هر کجا هستید حرفه ای بنویسید...

داستان نویس هستید یا مترجم کتاب، وبلاگ می نویسید یا برای دل خودتون فرقی نداره برگول امکانات متنوعی برای شما داره، این امکانات همیشه در دسترسه و خیلی از اون ها بصورت رایگان در اختیار شماست. یکی از مهترین ویژگی های برگول اینه که محتوای منتشر شده و رایگان به راحتی توسط موتورهای جستجو شناسایی شده و با این روش بینندگان و مخاطب های مطالب شما هر روز بیشتر از قبل میشه.

نشر دیجیتال نویسندگی آنلاین

کسب درآمد


با فروش آثار خودتون کسب درآمد کنید...

یکی از جذابیت های برگول اینه که نویسنده ها میتونن برخی از نوشته های خودشون رو بفروشن و مبلغ حاصل از فروش مستقیما به حساب نویسنده واریز میشه. حالا یک لحظه فکر کنید...! برای مثال یه رمان مینویسید که 10 قسمت داره و هر قسمت 100 تومن توسط خود نویسنده قیمت گذاری میشه (بله فقط 100 تومن). حالا کل داستان 1000 بار فروش میره سود حاصل از فروش 1 میلیون تومن میشه و کل مبلغ به راحتی به حساب نویسنده واریز میشه! بدون واسطه گری ناشرها و تا زمانی که داستانتون فروش میره مبالغ به حسابتون واریز میشه. اینجوری هم نویسنده راضیه هم خواننده.

محبوبیت مطالب منتشر شده رو بسنجید...

از بخش های جالب برگول اینه که میتونید مطالب منتشر شده خودتون رو با سلیقه خوانندگان و دنبال کنندگان بسنجید، اگه داستان می نویسید میتونید با استفاده از نظرات دنبال کنندگان داستان و آمارهایی که برگول در اختیارتون قرار میده داستان رو جلو ببرید تا هم محبوبیت داستانتون بیشتر بشه و اگه برای فروش قرار دادید میزان فروش بیشتری داشته باشید. با این ساختار هم میتونید درآمد بیشتری داشته باشید هم شهرت بیشتری کسب کنید.

محبوبیت و آرای مردمی - رای دادن